Warszawa
Reklama

Oto zwyciężczyni konkursu Elite Model Look 2011!

21 października 2011, 14:27
Oto zwyciężczyni konkursu Elite Model Look 2011!
AKPA
15-letnia Michalina Czynszak wygrała wczoraj polski finał konkursu Elite Model Look 2011 i będzie reprezentowań nasz kraj w Szanghaju, gdzie odbędzie się międzynarodowy finał konkursu. Michalina pochodzi z Radziejowa, ma 179 cm wzrostu i waży 53 kilogramy. Jej wymiary to 83-64-93. Dla pięknej nastolatki wygrana w konkursie może stać się początkiem wielkiej kariery - dziewczyna podpisze kontrakt z agencją modelek Elite. Jak sądzicie, uda się jej zaistnieć w modowym świecie?

Powiązane

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy: moda
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama