Inne
Reklama

Najlepiej, jeśli sięgają co najmniej połowy kolana. Taka długość doskonale pasuje do supermodnych swetrzysk sięgających za pupę i legginsów!

Oblodzone chodniki nie ułatwiają zima chodzenia, na szczęście w tym roku równie trendy są buty na płaskim obcasie. To korzystnie wpłynie na nasze kręgosłupy!

Inne

Projektant Thomas Wylde proponuje, by ozdobić buty orientalnymi wzorami. Ponadczasowy smok w złotym kolorze zdobi przód luźnych skórzanych cholewek. Taki fason nie wyszczupla specjalnie nóg, zatem warto, by górna część uda była odsłonięta. Wysoki obcas wydłuży nogi, więc w połączeniu z odpowiednio dobranym strojem będą bardzo szykowne. Cena: 2460 funtów.

Inne

Halston proponuje coś bardziej klasycznego, choć nie bez modnego akcentu w postaci długości. Kozaki są dość dopasowane, z wężowej skórki i na szpilce – wyglądają lekko, choć ocierają się o kicz i nieodpowiednio zestawione mogą nie dawać oczekiwanego efektu i uczynić z noszącej je kobiety obiekt kpin koleżanek we pracy. Pazura nadają im nieregularnie rozmieszczone matowe ćwieki. Cena: 2995 funtów.

Ekstremalne kozaki Roberta Cavallego przypominają element wyposażenia sado-maso – są bardzo opięte, wyglądają jak z lateksu, sięgają do samych pachwin i mają srebrne obcasy. Strój raczej wieczorowy i nienadający się na codzienne wyjścia do pracy, chociaż może ktoś się odważy? Cena: 1496 funtów.

Jimmy Choo zazwyczaj serwuje fankom swoich projektów ultra wysokie szpile, jednak tym razem zaproponował coś o kształcie oficerek. Płaski obcas, oryginalny materiał – i mamy modowy hit! Miękkie kozaki na kożuszki nie nadają się na salony, jednak codzienne wędrówki w takim fasonie to sama przyjemność – ciepło, mięciutko i na dodatek super modnie. Czego chcieć więcej? Cena: 825 funtów.
_____________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Tak fatalnie ubieraja się tylko gwiazdy
>>> Dolce & Gabbana na Dzikim Zachodzie