Inne
Reklama

Jak to w Venezii - jesienią i zimą 2009/10 będzie kolorowo i zamszowo. Kolekcja bowiem w większości składa się z tego szlachetnego, choć niełatwego w utrzymaniu tworzywa.

Inne
Inne
Inne
Inne

Dominanta kolorystyczną jest fiolet we wszelkich odcieniach - od delikatnego pastelowego po mocny śliwkowy. Nie brakuje także granatów, szafirów, niebieskości. Zbyt awangardowe? Może skusi cię paleta szarości. Tak, kolorów jest naprawdę wiele.Co do fasonów, są bardzo "veneziowe" - platformy, niebotyczne, choć dobrze wyważone szpilki, grube słupki.

Nam najbardziej przypadły do gusty inspirowane modą lat 30 botki zapinane wokół kostki w oryginalnych kolorach - czerwieni łączonej z fioletem, a także oryginalne botki w kolorowe koła.

Inne
Inne
Inne

Kilka modeli to ewidentna kopia butów od najlepszych projektantów (na przykłąd sznurowane grubym postrokiem botki podobne do słynnego modelu "tuptusiów" to kopia projektu Pedra Garcii), ale w cenach znacznie bardziej przystępnych (co nie znaczy, że niskich, niestety). Za butki tej marki trzeba zapłacić od 300 do nawet 700 zł.
___________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Znajdziesz coś dla siebie w Deichmannie?
>>> Niczym Louboutin, tylko znacznie taniej