Inne
Reklama

Jesienią – w myśl najnowszych trendów - trzeba się wyróżniać, sięgać po odważne kolory, bawić się modą i łączyć ze sobą różnorodne style. Gatta w swojej jesienno-zimowej kolekcji zaproponowała nowe modele legginsów - w równie wyrazistych wzorach i kolorach.

Już w poprzednich sezonach nastąpił wielki come-back legginsów. Nie zapomniały o nich także najnowsze, jesienne trendy. A ponieważ te są niezwykle zróżnicowane, producenci prześcigają się w propozycjach legginsów tak, by każda z nas odnalazła coś dla siebie.

Najnowsze modele Gatty prezentują zarówno styl sportowy, jak i bardziej zmysłowy, a jeszcze inne - dziewczęcy. Wszystkie w odważnych, modnych tej jesieni kolorach: fiolecie, czerwieni, czerni, szarościach i brązach.

Model Abbi to czarne legginsy z delikatną koronką u dołu, która podkreśli naszą kobiecość w stylu "gorączki sobotniej nocy”. Legginsy te skomponują się zarówno z elegancką spódnicą czy sukienką, jak i mogą być - dla kontrastu - noszone w męskim stylu w połączeniu z koszulą.
Cena 24,90 zł

Legginsy – jak wiadomo - wywodzą się ze sportowego stylu. Taki też trend reprezentuje model Riyo 07. Okalające stopę sportowym paskiem legginsy nawiązują do narciarskich strojów, do sportowego stylu. Sprawdzą się w połączeniu z przylegającym długim golfem czy też krótką sukienką.
Cena 29,90 zł

Z kolei legginsy Riyo 05 z kolei to dziewczęca propozycja w duchu lat 80. – wyrazisty, fioletowy kolor przeznaczony jest dla kobiet lubiących się wyróżniać oraz bawić się kolorami. Naciągnięte na piętę będą się świetnie komponować z butami z peep toe na wysokim obcasie.
Cena 29,90 zł