Inne
Reklama

Fryzura piosenkarki sama nasuwa skojarzenia, że być może, gdzieś tam po troszeczku inspiruje się na co dzień drapieżnym stylem Grace Jones. Skoro lata 80-te są znowu w modzie, nie popełnia chyba faux pas otwarcie czerpiąc z cudzych pomysłów? Tym bardziej, że inne gwiazdy kopiują także ją.

Niedawno pisaliśmy o tym, że polska piosenkarka Paulla w dosłowny sposób posługuje się stylem Rihanny, kopiując jej stylizacje kropka w kropkę. Inspiracja tak – ale nie aż tak oczywista.

Na szczęście sama Rihanna ma trochę więcej taktu i dobrego gustu, żeby posługując się czyimś stylem, jednocześnie dodać coś od siebie i umiejętnie zamaskować źródła swoich pomysłów.

Nie da się jednak nigdy oszukać redaktorek Vogue’a, które całą historię mody mają w małym palcu. Szybko odkryły, że odkąd Rihanna zrobiła sobie drapieżnego pazia, jej idolką stała się awangardowa i wciąż kontrowersyjna Grace Jones. Zaprosiły więc Rihannę na okładkę włoskiego wydania pisma i wystylizowały ją na artystkę z lat 80-tych.Sesja utrzymana jest totalnie w stylu tamtych lat, zdjęcia są czarno-białe z dużą ilością czerni i pierwsza strona pisma równie dobrze mogłaby trafić do kiosków ponad 20 lat temu. Zdjęcia wykonał Steven Klein.

A Rihanna z podgolonymi bokami głowy i futurystycznym stroju prezentuje się nader powabnie.

_________

Reklama

NIE PRZEGAP:

>>> Oto bóg seksu za 200 złotych tygodniowo
>>> Akty ciężarnych robią furorę
>>> Magda Mołek skopiowała Dodę