Inne
Reklama

PASIAKI

Inne

Zaczynamy od mistrza kopyta Christiana Louboutina i jego punkowej propozycji. Połączenie kolorystyczne - czerń i szafir - znane jest nam na przykład z oferty rodzimej firmy Ryłko. Buty Francuza są ozdobione całym zestawem czarnych dość grubych pasków, na bardzo wysokiej szpilce. Znak rozpoznawczy Louboutina, czyli czerwona podeszwa, chyba nieco psuje tu efekt. Cena: 795 euro.

Inne

Również Roberto Cavalli postawił na paski i w swoim energetycznym projekcie użył ich naprawdę wielu. Lekko wydłużone noski butów czynią je bardziej eleganckimi. Zamsz raczej nie sprawdza się na naszych mokrych ulicach, ale wygląda naprawdę pięknie, szczegónie przy tak zmysłowej i nasyconej barwie. Cena: 1 064 euro.

Z PAZURKIEM

Inne

Tak można określić projekty Giuseppe Zanottiego. W klasycznych w fasonie botkach autor umieścił rockowe suwaki. Na dokładkę uczynił oryginalniejszym brzeg buta - jest niesymetryczny, niczym schodki. Już wyobrażamy je sobie z czarnymi rurkami, krótką skórzaną ramoneską i z przystojnym motocyklistą u boku... Cena: 670 euro.

ZWIERZĘCE INSPIRACJE

Inne

Wzór skóry dzikiego zwierzęcia jest dość ryzykowny, bo łatwo przekroczyć granicę dobrego smaku. Jednak projektanci chętnie po niego sięgają, przecież jak nic innego kojarzy się z produktem ekskluzywnym. I tu znów wracamy do Louboutina. Francuz proponuje asymetryczne czarne botki z mankiecikiem w panterkę. Naszym zdaniem - cudo. Cena: 665 euro.

Z MANKIETEM

Inne

Taka ozdoba skraca nogi, to fakt. Niemniej w projekcie Givenchy wygląda naprawdę kusząco. Długi mankiet przykrywa niemal cały but. Widać tylko końcówkę cienkiego obcasa oraz czubaty nosek. Mankiet dodatkowo przewiązany jest zgrzebnym paskiem, żeby całość wyglądała na bardziej dopracowaną stylistycznie. W bezpiecznym i przemyślanym towarzystwie odzieżowym taki but zrobi furorę. Cena: 975 euro.

Reklama
Inne

Mankiety propaguje także Brian Atwood. Klasyczne buty na wysokiej szpilce ozdobił oryginalnym detalem - z tyły znajduje się patka trzymająca niezbyt szeroki mankiet. Zapinana na zwykłą napę! Buty, mimo stonowanej barwy i dość banalnego fasonu robią duże wrażenie ze względu na ładne wyprofilowanie. Wyglądają także na bardzo wygodne. Cena: 665 euro.

DWU-STYLOWE

Pedro Garcia i jego buty stoją w rozkroku pomiędzy klasycznymi botkami a wygodnymi butami dla intelektualistów z zakurzonych bibliotek. Sznurówka nie bardzo kojarzy się z eleganckimi botkami, jednak jak widać całkiem nieźle tu pasuje. Naszym zdaniem projekt jest godny uwagi ze względu na nowatorskie podejście i szansę, że dubel nigdy się nie zdarzy. Do takich butów trzeba nieco odwagi, a nie tylko znajomości trendów. Cena: 350,50 euro.
________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Chcesz mieć orgazm? Załóż szpilki
>>> W czym Dodę nosi po świecie

gt;gt;gt; Louboutin, kobiecy przedmiot pożądania