Modelki dały się sfotografować podczas codziennych farmerskich zajęć: od dojenia krów czy przekładania siana do... strzelania ze strzelby. Roznegliżowane piękności pozują też na stogu siana i ucieleśniają dobrze znane nam hasło: kobiety na traktory. Choć jego twórcom chyba nie do końca o to chodziło...

ACH, TE ROŻOWE GUMIACZKI!

Mózgiem przedsięwzięcia jest 18-letnia Hayley Cooper. Opowiada, że na propozycję zapozowania w kalendarzu odpowiedziało wiele kobiet, jednak większość nie wierzyła, że akcja się uda i wycofała się pod przeróżnymi wymówkami. Dla Hayley, która rokrocznie bierze udział w jakiejś charytatywnej akcji, nagi kalendarz jest czymś więcej, niż zabawą. „Obaj moi dziadkowie i moja ciotka zmarli na raka. Ten kalendarz chcę stworzyć właśnie dla nich” – mówi Cooper.

Za sprzedaż kalendarza modelki mają nadzieję zebrać 2 tysiące funtów na walkę z rakiem. Ręce zacierają też inni. "To piękne dziewczęta, więc ich zdjęcia prawdopodobnie zwiększą liczbę chętnych do przystąpienia do YFC” – mówi jeden z miejscowych farmerów.

_______________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Oto największe mity o odchudzaniu
>>> Wytańcz sobie seksowne ciało
>>> Tipsiary portret własny