Corinne Day, czterdziestoletnia fotograficzka ma zdiagnozowanego guza w mózgu, boryka się z nim w tajemnicy już od 10 lat. Teraz jej życie może uratować tylko szybka operacja w specjalistycznym szpitalu w Arizonie, która jednak niestety jest kosztowna. W tym wypadku życie Corinne warte jest 100 tysięcy funtów.

MA PRAWDZIWY SKARB

Kobieta nie ma takich pieniędzy, więc wpadła na pomysł, żeby zacząć wyprzedawać swoje zbiory. Na pierwszy ogień poszła kolekcja 300 nieopublikowanych nigdy zdjęć Kate Moss, zrobionych w 1993 roku. Każde zdjęcie Corinne wyceniła na 100 funtów – a że sprzedały się niezwykle szybko co do jednego, w 3 godziny zebrała 30 tysięcy funtów.

Dużo więcej warte będzie za to kolejne zdjęcie z jej kolekcji. Jest tylko jedno i pierwotnie miało być wykorzystane w piśmie "Dutch", jednak uznano je za zbyt odważne. Na wykonanym w 2001 portrecie Kate leży naga na łóżku, przodem, więc dobrze widać jej biust i narządy intymne, a na głowie ma dawną żołnierską czapkę wojskową. W dłoni trzyma papierosa.

Day zamierza zebrać całą kwotę do świąt zimowych, więc co miesiąc będzie wystawiała na aukcję kolejną fotografię. Nie wiadomo, czy akurat Kate Moss, ale kto może to przebić, skoro zdjęcia tej modelki są cenione najwyżej na rynku.

W celu zakupienia zdjęć można kontaktować się pod tym mailem:

emily@premieremodelmanagement.com

_________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Nie tylko gwiazdy mogą być modne w ciąży
>>> Zobacz polskie gwiazdy bez retuszu
>>> Zobacz defekty urody największych gwiazd