Inne
Reklama
Inne

Biało-czarne kozako-sandały Doda skopiowała od piosenkarki Rihanny. Połączyła je z rockową skórzaną kurtką z kolorowej skóry i bardzo krótką spódniczką. Efekt - liczne komentarze, zarówno pozytywne, jak i złośliwe.

Inne

Piosenkarka pojawiła się kiedyś z Radkiem Majdanem w jednym z klubów ubrana w niezbyt twarzową, biało-niebieską sukienkę w gwiazdki. Może nie byłoby źle, gdyby nie obuwie. Wokalistka zdecydowała się na toporne chodakopodobne pantofle na połyskliwym obcasie. nawet tak zgranme nogi jak jej nie wyglądały w TYM ładnie.

To nie jedyny bucikowy plagiat wokalistki. Złote nabijane ćwiekami pantofle na ultrawysokich szpilkach miała na nogach dwa tygodnie przed Dodą Victoria Beckham. Rabczewska wdziała swoje na jedno z nagrań "Gwiazdy tańczą na lodzie". Współtowarzysz w jury Tomasz Jacyków był wręcz zachwycony.

Doda nie lubi nudy, więc często wybiera ostre fasony. Na TOPtrendach w 2007 roku piosenkarka pojawiła sę w oryginalnie skonstruowanym obuwiu, łączącym zalety sandałków i kozaczków. Nie zabrakło seksownego sznurowania.

Wielu zarzuca Rabczewskiej, że jej zwrot ku czerni to świeża sprawa. jednak jeśli chodzi o buty Doda bardzo często wybiera i wybierała trę barwę. Na przykład podczas kampanii reklamowej firmy Big Star miała na nogach czarne nabijane ćwiekami sandały sandały z pasków sznurowane wokół kostki. By nie było banalnie, artystka wciągnęła je na różowe rurki.

Białe buty trzeba umieć nosić. na jednej z imprez Doda pojawiła się w pantoflach w tym niebezpiecznym kolorze. Odkryte butki były ze wszystkich stron ozdobione sporą falbanką. Następnego dnia wszystkie portale pokazywały zdjęcia jej stóp.

Na jednej z branżowych imprez Rabczewska pojawiła się w stroju, którego cenę oszacowano na około 30 tysięcy złotych. Na nogach gwiazdy pyszniły się nabijane złotym i ćwiekami kozaki Gucci. Bardzo piękne.

Bywa, że kontrowersyjna gwiazda wybiera dość klasyczne fasony i kroje. Na przykład podczas Sopot Hit Festiwal na scenie pojawiła się w klasycznych czerwonych szpilkach. Oczywiście, to nie jedyna kreacja gwiazdy, bo na tej samej scenie tego samego wieczoru pokazała się również w bardzo seksownych czarno-złotych wysokich sandałach.

Choroba kręgosłupa zmusiła uwielbiającą niebotyczne obcasy Dorotę do noszenia płaskiego obuwia. Oczywiście, Doda nie byłaby sobą, gdyby wdziała zwykłe buty. Dlatego pokazywała się w sznurowanych trampkach za kolano lub baletkach noszonych do fikuśnych skarpet.


___________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Kiczowata Doda to już przeszłość
>>> Jak wychować małą gwiazdę