Każdemu z nas, albo choćby naszym znajomym przytrafiła się niemiła przygoda podczas podróży. Odpadło w naszej walizce kółko, albo urwano jej ucho. Przywalono ją stertą bagaży, więc wszystko w środku było potem spłaszczone albo co gorsza wylał się przyciśnięty balsam. Zdarzały się i gorsze historie, bo na ładną walizkę połakomił się kto nie trzeba...

DOBRA WALIZKA TO PODSTAWA PODRÓŻY

Żeby bagaż nie przyciągał niczyich oczu powinien być solidny, ale niestety niezbyt ładny. Bo jeśli jest kolorowy, elegancki to zwykle zbyt szybko przyciąga lepkie ręce albo nie jest specjalnie bezpieczny.

Część tych problemów może teraz rozwiązać walizka firmy Rimowa, z serii Salsa DeLuxe. Firma ta znana jest z tego, że posiada sprzęty solidne, sztywne o wyglądzie niemal kasy pancernej. Usztywniona struktura bagażu (bo walizki są w różnych kształtach i rozmiarach) zabezpiecza ubrania przed wygnieceniem i ma solidny zamek szyfrowy. Do wnętrza nie można się dostać inaczej niż za pomocą łomu, jeśli nie zna się szyfru.

Na dodatek teraz firma wypuściła serię skierowaną specjalnie do kobiet. Żeby panie czuły, że ich stroje są równie bezpieczne, gdy spoczywają na dnie luku bagażowego jak one same, i żeby mogły modnie paradować po płycie lotniska, pancerna walizka została zaprojektowana w kolorze różu łososiowego (nazwany tu czerwienią orientalną). W wersji dużej, średniej, mniejszej, w formie kuferka i kwadratowej walizki.

NIE JEST TANIA, ALE...

Wyposażona w rączkę i kółka jak wszystkie model Salsa kosztuje od 450 do 650 dolarów za sztukę. I to w cenie promocyjnej, która właśnie teraz obowiązuje.

Z taką walizką nawet chętniej będzie się podróżowało tanimi liniami lotniczymi, bo szkoda będzie się z nią rozstać na dłużej niż to już zupełnie konieczne.

Tu kupisz walizkę Salsa DeLuxe

______________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Folkowe inspiracje KappAhl
>>> Złap za ucho Pannę Marc
>>> Jam jest chłopka...