Inne
Reklama

Sheena jest Hinduską, mieszka w Nowym Jorku. Jej głównym zainteresowaniem jest moda. Wyraz swojej pasji daje na blogu. Pewnego dnia wpadła na bardzo oryginalny pomysł.

Inne
Inne
Inne

Postanowiła, że udowodni na swojej stronie internetowej theuniformproject.com, że można ubierać się przez rok w tę samą sukienkę, zmieniając jedynie dodatki, i wyglądać zawsze super. Sheenie udało się przy tym wspomóc organizację, która ułatwia najbiedniejszym dzieciom z Indii dostęp do edukacji - na swojej stronie umieściła odnośnik umożliwiający ofiarowanie datków. Tym samym za jednym zamachem zadośćuczyniła swojej pasji i potrzebie pomocy innym.

Inne
Inne
Inne

Swój modowy happening nazwała The Uniform Project. Codziennie, od 1 maja, fotografuje się w tej samej ciemnoszarej sukience o bardzo klasycznym kroju, do której dobiera oryginalne dodatki w postaci biżuterii, kolorowych rajstop czy fikuśnych butów. Czasem urozmaica strój, wdziewając pod lub na sukienkę inne ubrania. Efekty jej eksperymentu codziennie śledzą setki internautów na Facebooku i Twitterze. Sheena jest otwarta na ich pomoc - zdarza się, że korzysta z modowych rad zostawianych jej w komentarzach.

Inne
Inne
Inne

Postawa Sheeny to nie tylko interesujące zjawisko, które można traktować w kategoriach ciekawostki. Dzięki jej śmiałemu projektowi każda z nas na pewno zastanowi się nad kupnem kolejnej czarnej bluzeczki czy następnych rurek. Jak widać, by się ubrać, nie trzeba dysponować wielką garderobą - wystarczy dobry gatunkowo bazowy ciuch i trochę kreatywności.

Inne
Inne

Jeśli wpadłaś na pomysł jakiejś ciekawej aranżacji, którą mogłaby wykorzystać Sheeny, wejdź na jej stronę theuniformproject.com
______________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Elagancja i kobiecość od Donny Karan
>>> Kto pociągnie za kokardkę?
>>> Kalosze-botki: modnie i wygodnie