OKIEŁZNAĆ NIESFORNY BIUST

Reklama

Chcemy pokazywać opalone ramiona i dekolty po wakacyjnych wyjazdach. Jednak jak to robić, gdy cały czas martwisz się o to, że stanik podtrzymujący piersi zaraz znajdzie się w pasie. A o tańcu można w takiej sytuacji zapomnieć...

Z pomocą przychodzi nam właśnie Wonderbra, która wprowadza teraz na rynek nowy produkt, stanik bez ramiączek, który działa! Firma obiecuje, że Ultimate Strapless pozostanie na swoim miejscu tak długo, dopóki ty nie położysz się spać.

STANIK, KTÓRY JEST DZIEŁEM NAUKI

Technologia stanika opiera się na specjalnym materiale, który wygląda jak kształtowany własnymi palcami. Wkładki wszyte są w miseczki stanika i wyglądają jak podtrzymujące piersi dłonie.

Wonderbra spędziła ostatnie dwa lata przygotowując ten projekt przy współpracy z naukowcami z Cambridge. Setki godzin trwały testy jego wytrzymałości, tyle czasu było potrzeba żeby stworzyć dłonie, które z zewnątrz są niewidoczne, ale znakomicie trzymają biust na miejscu.

Firma przekonuje że dziesiątki dziewcząt testowało produkt tańcząc, zginając się, podnosząc rzeczy, skacząc i rozciągając się, żeby sprawdzić czy stanik rzeczywiście trwa niewzruszony.

ON TRWA NIEWZRUSZONY

Sarah, 25-latka z Londynu miała na sobie ten biustonosz podczas konnych wyścigów i była zadowolona z rezultatów. "Nie wierzyłam w to specjalnie, dopóki sama nie spróbowałam. Nosiłam stanik przez cały dzień podczas wyścigów i zupełnie nie musiałam się o niego martwić nawet gdy mój koń skakał przez przeszkody".

Z kolei Faye, 23-latka ze Swindon założyła go na noce imprezowanie z koleżankami. Stwierdziła że stanik jest bardzo wygodny i świetnie podtrzymuje: "ani razu nie musiałam go podciągać" - mówi.

Unikalna technologia rzeczywiście podtrzymuje wagę biustu i podpiera go. Julia Nolan z Wonderbry określa ten wynalazek jako przełom - bielizna otwiera nową erę staników bez ramiączek. Teraz prawdopodobnie większość pań sprawi sobie bandażowe sukienki bez ramiączek na wzór tych od Herve’a Legera i ruszy na imprezy swobodna i rozluźniona.

Niezwykły wynalazek pokazano dziś po raz pierwszy w Londynie w Westfield Shopping Centra. Modelki ubrane w cekinowe legginsy i nic więcej poza bohaterem dnia, prezentowały działanie cudownego wynalazku. Stanik będzie dostępny w rozmiarach od A do F i będzie kosztował 32 funty. Już teraz warto się dowiedzieć, która koleżanka wybiera się do Anglii, żeby złożyć hurtowe zamówienie na Ultimate Strapless.

_________

NIE PRZEGAP:

>>> Wydawca Vogue: Zbojkotujcie chude modelki!
>>> Więcej kilogramów, więcej seksu!
>>> Jolie: Zdradzę wam sekret mojego stylu

Reklama