Aż cztery celebrytki zdecydowały się na jedną sukienkę - czerwoną kreację o kroju tulipana projektu Matthew Williamsona.

Reklama

Niestety, to na Lindsay spadną wszystkie gromy, bo to ona ma zdecydowanie najgorszy refleks i pokazała się w niej jako ostatnia.

Na tle innych "nosicielek" sukni widać, że Lohan chudnie w zastraszającym tempie. Gwiazdka wiele ostatnio przeszła - jej związek z DJ-ką Samanthą Ronson nie należy do łatwych, jej młodsza siostra weszła właśnie z impetem w światek show-biznesu, a ojciec postanowił zdradzić sekrety sławniej córki mediom - więc jej gabaryty mogą brać się właśnie z tego. Podczas gdy ona zbliża się nieuchronnie do symbolicznego rozmiaru "0", aktorka Eva Longoria nabrała ciałka tu i ówdzie. Szczególnie "tu" pięknie wygląda z jej dekoltu.

Także Cheryl Cole świetnie zaprezentowała się w tej kreacji, choć, jak i Lindsay, i Eva, nie wzbogaciła swojej stylizacji niczym. Wyjątkiem jest tu Zoe Kravitz, z "tych" Kravitzów. Córka sławnego muzyka narzuciła na ramiona ciekawe bolerko.

>>> Liszowska i Popielewicz jak bliźniaczki