Sukienka, w której wczoraj wystąpiła pierwsza dama, była wyjątkowo zachowawcza w kroju i kolorze. "Całą robotę" robiły tu buty!
... O sukience, w której prezydentowa pokazała się wczoraj, można powiedzieć, że była wyjątkowo klasyczna, choć równocześnie bardzo kobieca. Góra pięknie podkreślała biust i talię, a rozkloszowany dół ładnie "oblewał" sylwetkę...
... O tym, że ta prosta stylizacja "miała pazur", decydowały jednak przede wszystkim buty. Różowe szpilki to w tym przypadku prawdziwy strzał w dziesiątkę. Podoba Wam się taki sposób na ożywienie prostych ubrań? Nam TAK!
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|