Naszym zdaniem hiszpańska królowa to jedna z najlepiej ubranych kobiet na świecie, ale, jak widać, nie wszyscy uważają tak samo...
... Konkretnie rzecz biorąc: użytkownikom Sieci nie podoba się to, że latem królowa chodzi na przemian w dwóch parach espadryli na koturnie...
... Ktoś uznał, że tak wysoko postawiona osoba jak ona powinna wciąż pokazywać się w tym samym obuwiu i, o dziwo, znaleźli się tacy, którzy przytakują tej opinii. Nam ten zarzut wydaje się absurdalny, a Wam?
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|