22-letnia piosenkarka, gwiazdka reality-show i prezenterka MTV, którą niektórzy porównują do polskiej Dody, żadnej pracy się nie boi. Jest jeszcze bardzo młoda, ale nie marnuje czasu i rozwija swoje talenty. Ostatnio Heidi Montag zaprojektowała kolekcję ubrań dla kobiet ("Heidiwood for Anchor Blue"), którą pokazała w Los Angeles.

Reklama

Co charakteryzuje ciuszki jej autorstwa? Bardzo proste kroje i pospolitość. Są to rzeczy głównie jednobarwne, wykonane z bawełny. Nie różnią się niczym od tych, które możemy zamówić w niedrogim katalogu wysyłkowym.

Kolekcja letnia została one zaprezentowana przez ładne, acz dość kształtne modelki. Bacznym obserwatorom z pewnością w oczy rzuciła się duża różnica w wyglądzie projektantki i jej muz. Heidi jest bowiem bardzo szczupła i uwielbia ekstrawagancki styl ubierania. Co więc spowodowało, że zwróciła się ku normalnym kobietom? Może ma dość wychudzonych, plastikowych dziewczyn, które w głowie mają jedynie atrakcyjny wygląd? Nie wiadomo. W każdym na tle szarych myszek gwiazdeczka prezentowała się tak kusząco, jak na seksbombę przystało.

Kolekcja Heidi Montag na kształtnych dziewczynach z sąsiedztwa:

Prawie jak siostry...

Hedi Montag w zaprojektowanej przez siebie sukience podczas programu MTV. Obok modelka z pokazu w tej samej kreacji, tyle że w większym rozmiarze.

Heidi Montag świetnie bawiła się na własnym pokazie mody. W kusych szortach i na wysokich obcasach, jak kotka przechadzała się po wybiegu. Złośliwi z pewnością nazwaliby jej występ medialnym lansem. Mimo licznych talentów i smykałki do interesów, prezenterka została już bowiem okrzyknięta jedną z Najgłupszych Gwiazd w Hollywood. Czyżby zazdroszczono jej sukcesów?