Paris w tym roku wyjątkowo nie znalazła się na liście najgorzej ubranych kobiet świata Mr. Blackwella. Ale pewnie tylko dlatego, że amerykański guru mody nie lubi się powtarzać. Paris wciąż słynie z upodobania do kiczowatych kreacji i nic sobie nie robi z krytyki.

Reklama

Już za kilka dni w amerykańskich sklepach pojawi się zaprojektowana przez nią kolekcja butów i ma doskonałym odwzorowaniem stylu dziedziczki. Będą to pantofelki na wysokim obcasie utrzymane w srebrnej i różowej kolorystyce. Jednym słowem propozycja tylko dla słodkich Barbie.

Poważne plany związane z przemysłem modowym ma również nr. 1 w tegorocznym, niechlubnym zestawieniu Blackwella, madame Beckham. Po niezbyt udanej reaktywacji Spice Girls Victoria zamierza na dobre porzucić estradę i na poważnie spełnić swoje życiowe marzenie o projektowaniu ubrań.

Jak zapowiedziała Posh już za miesiąc ma wystartować projekt, który uczyni ją jedną z najbardziej upływowych osób w modowym światku. Jak widać Victorii nie zraża fakt, że jej wcześniejsza kolekcja okularów i jeansów nie odniosły spektakularnego sukcesu.