Default / CLAUDIO ONORATI
Reklama
Default / ROMEO RANOCO
Default / WARREN TODA

Piosenkarka Beyonce słynie z ekstrawagancji na scenie, ale w podróż samolotem ubiera się wygodnie i praktycznie. Biały podkoszulek z długim rękawem i dżinsy ozdobiła beżowym szalem z delikatnymi wzorami i niebieskimi akcentami oraz efektowną biżuterią. Z kolei Jessica Alba na mecz sportowy włożyła biały sweterek, a na szyję zarzuciła szeroki bawełniany szal w odcieniach niebieskiego.

Default / Eugene Hoshiko
Default / MARK RALSTON

Na specjalne okazje można, podobnie jak Glenn Close, opatulić się kolorowym i wzorzystym szalem. Odpowiednio dobrany do typu urody wydobędzie kobiece piękno i rozweseli twarz. Poza tym stanowi główną ozdobę całości kreacji. Piosenkarka i kompozytorka Katie Melua preferuje styl rockowy, dlatego nie powinna przesadzać z ozdobami. Cieniutki, czerwony, długi szaliczek idealnie odcina się od ciemnego stroju i włosów.

Default / ALY SONG
Default / Evan Agostini

Na oficjalne imprezy najlepiej wybrać gładkie szale w kolorze czarnym i szarym z połyskującego materiału (na zdjęciach: Uma Thurman i Khulau Chuluun).

Default
Default / STAN HONDA

Kobiety z fantazją lubiące wyróżniać się w tłumie mogą wziąć przykład z Paris Hilton i nosić szal na dwa sposoby: tradycyjnie na szyi lub fikuśnie na głowie. Należy jednak pamiętać, że ekstrawagancja w stylu dziedziczki słono kosztuje. Jeśli chcesz się do niej upodobnić, nie możesz nosić banalnych dodatków. Szal a'la Paris jest nie tylko kolorowy, wzorzysty, ale i ... bardzo drogi.