Podczas tegorocznego pokazu Victoria's Secret w Hollywood na wybiegu pojawiły się Marisa Miller i Heidi Klum. Ta ostatnia zaskoczyła publiczność nie tylko zgrabnym ciałem, ale również zdolnościami wokalnymi. Razem z mężem Sealem zaśpiewała piosenkę, którą ukochany napisał dla niej z okazji ślubu.

Czeska top modelka Karolina Kurkova oprócz bielizny założyła gigantyczne szkrzydła i długi tren, ale i tak wszyscy patrzyli na jej długie nogi, które prowadzą w rankingach najdłuższych nóg na świecie.

Ubrana czy jedynie w bieliźnie - na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Każde wyjście brazylijskiej modelki Alessandry Ambrosini było nagradzane brawami, może dlatego, że zachowywała się, jak podczas zabawy karnawałowej na ulicach Rio.

Francuska top modelka Noemie Lenoir posyłała z wybiegu całuski. Fotoreporterom nie udało się jednak uchwycić, do kogo skierowane.

Równie swobodnie jak Alessandra Ambrosini zachowywała się jej rodaczka Izabel Goulart. Australijska top modelka Miranda Kerr była bardziej powściągliwa.