Samantha Thavasa to jedna z najpopularniejszych projektantek w Japonii. Jej dzieła są kolorowe, zwariowane i wykonane z luksusowych materiałów produkowanych tylko w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Zgodnie z propagowaną przez Samanthę filozofią nowoczesna kobieta powinna każdego dnia wychodząc z domu zabierać ze sobą inną torebką. W zależności od stroju i nastroju.

Według niektórych dodatki Thavasy są idealnym rozwiązaniem dla tych, których nie stać na akcesoria Louisa Vuittona. W rzeczywistości jednak są niestety niewiele tańsze i często trzeba za nie zapłacić kilkaset dolarów.

Mimo dość wysokich cen torebki cieszą się ogromną popularnością. Szczególnie w Japonii. Duża w tym zasługa gwiazd, które chętnie promują markę: Beyonce, Victorii Beckham, Marii Szarapowej. Przede wszystkim jednak siótr Hilton, które od 5 lat występują w imprezach reklamowych, a Nicky bierze także czynny udział w projektowaniu poszczególnych kolekcji.

Hiltonówny są wyjątkowo popularne w Japonii i do słono opłacanych promocyjnych występów w Tokio nie trzeba ich długo namawiać. Po raz kolejny mogliśmy więc oglądać jak uśmiechnięte trzymają w rekach modne cudeńka.


Co polecają siostry Hilton?