W grupie siła

Reklama

Wokalistki Girls Aloud wychodzą z założenia, że w grupie siła. Na jednej z promocyjnych imprez pojawiły się w sukieneczkach w różnych odcieniach fioletu, różu i niebieskiego. Razem tworzyły wyjątkowo zgrany zespół. Prawie jak z Tęczowego Music Boxu.

Wielki błękit

Niebieski niejeden ma odcień. W tym sezonie im intensywniejszy, tym lepiej. Raperka Eve wybrała chłodny błękit na połyskujących cekinach. Cate Blanchett z kolei zwróciła na siebie uwagę rzymską, długą tuniką w ostrym turkusie.

Liz szaleje z kolorami

Liz Hurley nigdy nie należała do szarych myszek. Aktorka lubi się wyróżniać i zwracać na siebie uwagę. Nie bez przyczyny wybiera kreacje w mocnych amarantach lub ozdobione różowo-pomarańczowymi kwiatami. Trudno wtedy przejść koło niej obojętnie.

Zielono mi

Zielony też ma duży potencjał. Obcisłe sukienki Jane Seymour i Hillary Duff to dowód na to, że sprawdza się jako główny bohater wieczoru.

Hitowy fiolet

Fiolet to jedna z najmodniejszych barw tej jesieni. Jeśli uznany, że jednolity strój, taki jak noszą piosenkarka Colbie Caillat i aktorka Linda Cardellini, to zbyt śmiała propozycja na co dzień, można zdecydować się choć na fioletowe dodatki. Świetnie komponują się z czernią i szarością.

Pstrokacizna dla odważnych

Jennifer Connelly i Bai Ling odwagi na pewno nie brakuje. Znana z raczej klasycznego stylu laureatka Oscara pokazała się na jednej z hollywoodzkich premier w pstrokatej sukieneczce w kwiatowy wzór. Z kolei Bai Ling z "Zagubionych" zdecydowała się na bardzo modne teraz cieniowanie. Złoty na jej marynarce powoli przechodził w intensywny fiolet. No cóż, Bai jest znana z ekstrawaganckich kreacji.