Ponadczasowość i jakość wykonania to coś, co w kolekcjach Cholewiński widać już na pierwszy rzut oka. Klasyczne projekty przeplatają̨ się̨ tutaj z takimi produktami jak stylizowane na vintage plecaki czy małymi i odpowiednimi do wieczornych wyjść torebkami do ręki. Projektanci marki dbają̨ o to aby, każda ze sprzedawanych przez nich torebek opowiadała własną i uniwersalną historię.

Reklama

Marka na polskim rynku zadebiutowała w 1982 roku i od tego czasu słynie ze swojej jakości oraz ręcznej produkcji (niezmiennej pomimo rozwoju technologii). W ogromnej sile brandu tkwi jej dopasowanie do stylu wielu kobiet. Dlatego też w jej propozycjach znajdziemy opcję dla dojrzałych jak i młodych dziewczyn. To co zwraca uwagę̨ to dbałość o szczegóły. W każdej z torebek od Cholewiński widać funkcjonalność oraz inspiracje trendami i modą. Co jednak ważne, serce marki nie zanika, a charakteryzujące je cechy takie jak: prostota, spójność oraz jakość wykonania są zawsze aktualne.

Torebki marki produkowane są z unikatowych włoskich skór, często dostępnych w bardzo krótkich seriach. To idealna propozycja jeśli szukasz czegoś wyjątkowego. Ponadto, w wybranych salonach marki można zamówić torebki według indywidualnego projektu, który firma wykona specjalnie dla Ciebie.

Media

Naszym ulubieńcem są duże skórzane torebki, które idealnie zamieszczą wszystkie potrzebne rzeczy oraz będą dobrą alternatywą dla materiałowych worków. W kolekcji marki zwróciliśmy również uwagę na shopperkę, przy pomocy której nawet najprostsza i casualowa stylizacja nabierze modowego sznytu i małe acz bardzo pojemne torebki na ramię w czterech rożnych kolorach.

Reklama

Jaka rzecz przykuła Waszą uwagę̨ najbardziej? Nie decydujcie teraz, tylko wejdźcie na Instagram marki (instagram.com/cholewinski1982/) albo stronę internetową (cholewinski.com) i zainspirujcie się ich stylizacjami. Na ich stronie (cholewinski.com) znajdziecie liczne propozycje torebek wraz z akcesoriami. Tej modowej inspiracji nie będziecie żałować!
 

Media