Z czym łączyć szarości? Szarości świetnie wyglądają solo pod warunkiem, że postawimy na ubrania i dodatki o różnych fakturach i w różnych odcieniach. Można też je łączyć z bielą, granatem czy czernią. Decydując się na szare akcenty i bezpieczną paletę barw, warto pomyśleć o dodatkach w intensywnym kolorze, które urozmaicą stylizację. Świetnym wyborem będzie np. burgundowa torebka (główne zdjęcie). To właśnie ona genialnie dopełnia naszą propozycję z szarą peleryną ze sklepu Laredoute.pl, która zainspirowała nas do stworzenia tego typowo miejskiego looku.

Reklama

Wśród zestawów, które przygotowałyśmy, znajdziecie też iście dziewczęcą stylizację z tiulową spódnicą w roli głównej. Szarości zestawione z pastelami – chłodnym beżem czy różem, stworzą stylizację w sam raz na randkę!

Media

Ostatnia nasza propozycja to świetna opcja do biura. Oczywiście wtedy, gdy nie obowiązuje nas sztywny dress code. Szary, tweedowy żakiet stworzy zgrany duet z ciemnymi jeansami, a różowe akcenty w postaci bluzki oraz balerinek na srebrnym obcasie świetnie ożywią ten look!

Media