Regularne nadruki w zestawieniu z głęboką czerwienią nadają szyku ubraniom w stylu boho (główne zdjęcie). Subtelna tonacja kolorystyczna pozwala na połączenie ze sobą różnorodnych wzorów. Minimalistyczne printy pozostaną na pierwszym planie dzięki białym elementom i delikatnym zdobieniom.

Geometria może iść w parze także z kolorami! Neonowe dodatki podkreślą letni charakter zestawu, stanowiąc jednocześnie wyraziste tło dla pozornie niepasujących do siebie printów. Regularne desenie pozwalają na optyczne modelowanie sylwetki. Te drobniejsze pomogą ukryć mankamenty figury, z kolei te przeskalowane przyciągną spojrzenia.

Geometryczne printy wyglądają równie dobrze w wydaniu black&white. Klasyczne zestawienie kolorystyczne w połączeniu z trapezowym fasonem sukienki inspirowanym modą lat 60. tworzy elegancką i szykowną całość. Do tak wyrazistej bazy wystarczy dobrać minimalistyczne dodatki.

Najlepszym tłem dla geometrycznych wzorów są równie proste kroje, niczym odrysowane od linijki. Krótka powtórka z regularnych figur i odrobina odwagi przy komponowaniu zestawów pozwolą na stworzenie najmodniejszych stylizacji.