Poniżej przedstawiamy kilka zestawów utrzymanych w tym stylu. Nie we wszystkich znajdziecie czerwone akcenty. Biel, granat i czerń to równie dobre połączenie i, co najważniejsze, nie tak oczywiste. Mamy zatem nadzieję, że spodoba wam się zestawienie bluzki w biało-czarne pasy ze sklepu Laredoute.pl, białej marynarki i jeansowych szortów z czarnymi akcesoriami w postaci sandałów na słupku, listonoszki i okularów główne zdjęcie).

Reklama

Czerwień pojawia się dopiero w naszych kolejnych propozycjach – iście wakacyjnej, w sam raz na plażę, oraz miejskiej. W pierwszej z nich postawiłyśmy na czerwoną spódnicę, która świetnie kontrastuje z pasiastym kostiumem kąpielowym. Czerwony homar na białej torbie przykuwa wzrok! Zestaw ten uzupełniony o kapelusz z szerokim rondem, wygodne sandały oraz duże, przeciwsłoneczne okulary, stworzy oryginalny plażowy look.

W stronę morze... / Media

W ostatniej stylizacji pierwsze skrzypce gra sukienka w biało-niebieskie pasy. Zestawiłyśmy ją z białym kardiganem, który sprawdzi się idealnie w nieco chłodniejsze dni oraz czerwonymi dodatkami w postaci torby oraz sandałków. Żeby urozmaicić ten look postawiłyśmy na czarne okulary.

W stronę morze... / Media