Wielki błękit (główne zdjęcie)

Reklama

Rozbielone barwy zdają się być nieodłącznym elementem wiosenno-letnich stylizacji. W tym sezonie nowością jest błękit – kolor, który dotychczas stanowił tło dla słodkich róży i cielistych beżów, tym razem pojawia się na pierwszym planie. Jako niekwestionowany król wiosennych stylizacji wymaga odpowiedniej oprawy – błękitne rurki zestaw z innymi rozbielonymi kolorami i dodaj mocniejszy akcent w ciemniejszym odcieniu niebieskiego.

Sport de luxe

Tej wiosny sportowe stylizacje spotkamy nie tylko w salach gimnastycznych i na popularnych trasach joggingowych. Sportowe modele ubrań i dodatków stały się nieodłącznym elementem codziennych zestawów prawdziwych fashionistek. Kurtka typu bomber, wygodne buty czy prosty T-shirt zyskują zupełnie nowego charakteru dzięki szlachetnym materiałom i wszechobecnemu połyskowi. W tej wersji sportowy szyk świetnie staje się świetnym rozwiązaniem na wieczór.

Sport de luxe / Media
Reklama

Kolorowe szaleństwo

Dawniej jeden mocny element kolorystyczny gwarantował wyrazisty wizerunek. Tej wiosny powinnyśmy być o wiele odważniejsze! Połączenie kilku intensywnych barw sprawi, że będziesz wyglądała niezwykle modne i świeżo. Przy zabawie w color blocking obowiązuje jedna podstawowa reguła – wybierz kolor, w którym wyglądasz najlepiej jako bazę i uzupełnij go kontrastowymi barwami. Dzięki temu możesz mieć na sobie wiele odcieni wiosny jednocześnie i wyglądać przy tym niezwykle stylowo!

Kolorowe szaleństwo / Media

Wśród wielu modowych tendencji i kierunków każda z nas z pewnością znajdzie trend, który pasuje do jej stylu. W poszukiwaniu inspiracji warto zajrzeć do Placu Unii przy ul. Puławskiej 2 w Warszawie.