Po zeszłorocznym sukcesie w Nowym Jorku, Katarzyna Łęcka znowu postawiła na amerykańską publiczność. Projektantka wybrana została spośród licznej konkurencji do pokazania swojej kolekcji, na wybiegu określanym przez amerykański magazyn Forbes„inkubatorem młodych talentów”. Prezentacja marki L.Catherine odbędzie się w czasie New York Fashion Week 12 lutego o godzinie 20:30. Lista na pokaz zamknięta. Na widowni zasiądzie ponad 500 gości.

Jak tylko dostałam telefon z Nowego Yorku, nie wahałam się odpowiedzieć „tak” aby zaprezentować swoje najnowsze projekty – mówi Katarzyna Łęcka, projektantka i twórczyni marek L.Catherine London i Florence – to właśnie Nowy York chcę zaskoczyć swoją kolekcją „Time Machine” na jesień i zimę przyszłego roku. Inspirację czerpałam z mojego najbliższego otoczenia i magii Florencji. W tym roku postawiłam na połączenie elementów folkloru ze wstawkami rodem z futurystycznych wizji. Całość to swoista podróż w czasie. „Time Machine” to wzór printu, który powstał przy współpracy z polskim grafikiem Radkiem Kaszyńskim. Ta kolekcja to retrospekcja historyczna. – dodaje projektantka.

 Jak zawsze dla marki L.Catherine, poza designem, duże znaczenie ma jakość stosowanych materiałów i dbałość o  detale. Efekty już niedługo będzie można ocenić

13 lutego 2014 roku, między 13:00 a 17:00 kolekcję oglądać będzie można w The Empire Hotel Rooftop, gdzie projektantka spotka się również z dziennikarzami, stylistami i klientami. Zaraz potem kolekcja zostanie przewieziona do Paryza  gdzie będzie prezentowana w Muzeum Luwr podczas Paryskiego Tygodnia Mody. 

Zainteresowani nową kolekcją „Time Machine” jesień-zima 2015, będą mogli podziwiać skórzane kurtki, futerka, paski i buty. Kolekcja powstawała we Włoszech, Polsce i Londynie, a wszystkie jej skórzane elementy we Florencji.