Paryski szyk (główne zdjęcie)

Z Paryżem nieodłącznie kojarzy się pojęcie paryskiego szyku. Mieszkanki stolicy Francji cenią sobie elegancję, wygodę i odrobinę ekstrawagancji. Paryski szyk można opisać w kilku słowach: mieszanka różnych stylów, nonszalancja oraz odwaga. Paryżanki na co dzień wybierają casualowy trencz oraz dużą, wyrazistą torebkę. Całości dopełniają spodnie w żywym kolorze, które podkreślają charakter Francuzek. Obowiązkowym elementem stylizacji każdej elegantki są również botki na wysokim obcasie, które dodają kobiecości.

Elegancki Mediolan

Moda na ulicach Mediolanu jest bardzo charakterystyczna. Włoszki lubią prostotę oraz elegancję. W codziennych stylizacjach stawiają na stonowane kolory: granat oraz czerń, które przełamują kolorowym dodatkiem, na przykład bordową kopertówką.

Eklektyczny Nowy Jork

Nowy Jork to mieszkanka stylów i trendów. Amerykanie poprzez strój wyrażają swoją religię, hobby, upodobania muzyczne, czy zawód, który wykonują. Nie można mówić o jednym wiodącym trendzie, tu panuje zupełna wolność. Dlatego nie powinna nas dziwić zielona, ekstrawagancka stylizacja z rockowym pazurem. Na ulicach Nowego Jorku wszystko jest możliwe!

Stylizacje z wykorzystaniem produktów ze sklepu Zalando.pl.