Paryski szyk (główne zdjęcie)

Reklama

Z Paryżem nieodłącznie kojarzy się pojęcie paryskiego szyku. Mieszkanki stolicy Francji cenią sobie elegancję, wygodę i odrobinę ekstrawagancji. Paryski szyk można opisać w kilku słowach: mieszanka różnych stylów, nonszalancja oraz odwaga. Paryżanki na co dzień wybierają casualowy trencz oraz dużą, wyrazistą torebkę. Całości dopełniają spodnie w żywym kolorze, które podkreślają charakter Francuzek. Obowiązkowym elementem stylizacji każdej elegantki są również botki na wysokim obcasie, które dodają kobiecości.

Elegancki Mediolan

Kompozycja: marynarka Hilfiger Denim/Zalando.pl, kopertówka GAP, bluzka oraz spódnica Top Secret, botki Kazar, bransoletka z łańcuszkiem Top Secret, bransoletka czarno-złota Glitter / Media

Moda na ulicach Mediolanu jest bardzo charakterystyczna. Włoszki lubią prostotę oraz elegancję. W codziennych stylizacjach stawiają na stonowane kolory: granat oraz czerń, które przełamują kolorowym dodatkiem, na przykład bordową kopertówką.

Eklektyczny Nowy Jork

Kompozycja: płaszcz Zalando Collection/Zalando.pl, torebka Guess/Zalando.pl, bransoletka Glitter, sukienka Marciano Guess/Zalando.pl, botki Kazar / Media

Nowy Jork to mieszkanka stylów i trendów. Amerykanie poprzez strój wyrażają swoją religię, hobby, upodobania muzyczne, czy zawód, który wykonują. Nie można mówić o jednym wiodącym trendzie, tu panuje zupełna wolność. Dlatego nie powinna nas dziwić zielona, ekstrawagancka stylizacja z rockowym pazurem. Na ulicach Nowego Jorku wszystko jest możliwe!

Stylizacje z wykorzystaniem produktów ze sklepu Zalando.pl.