Zaczynamy od stylizacji inspirowanej Krajem Kwitnącej Wiśni (główne zdjęcie). Motywem przewodnim są tutaj urocze, delikatne kwiaty spowijające piękną, rozkloszowaną sukienkę ze sklepu internetowego Pandzior.pl. Kwiaty widoczne są również na kopertówce. Pojawiają się też w postaci kolczyków. Doskonałym zwieńczeniem tego niezwykle subtelnego looku będą różowe szpilki oraz naszyjnik orgiami przedstawiający żurawia, symbol szczęścia i długowieczności.

Reklama

Jako że uwielbiamy różnorodność i koloryt, który można spotkać na targach w Meksyku, to właśnie stamtąd zaczerpnęliśmy inspiracje do stworzenia kolejnej stylizacji. Tym razem króluje fiolet. To właśnie on zdominował tę nieco folkową, multikolorową sukienkę, która będzie świetnie współgrać z fioletowymi sandałkami z motywem wężowej skóry, kopertówką ozdobioną ciekawym wzorem, oryginalnymi kolczykami oraz oczywiście żółtym lakierem na paznokaciach! Co Wy na to?

Meksyk / Media

Cudze chwalicie, swego nie znacie! Coś w tym jest, bo również nasze polskie pola i lasy mogą dostarczyć inspiracji do stworzenia ciekawej stylizacji. Gorsetowa sukienka ozdobiona niepowtarzalnym printem, przedstawiającym las w lustrzanym odbiciu, stworzy zgrany duet z dużym i wyrazistym naszyjnikiem. Uzupełniając ją błękitnymi szpilki oraz transparentną kopertówką, uzyskamy look w sam raz na lato!

Polska / Media