Drzemie w Tobie dzikie zwierzę? Pokaż zatem pazurki i do pierwszej stylizacji wybierz body z motywem geparda (główne zdjęcie). Dobierz do niego czarne, postrzępione szorty oraz ulubione biker boots. Skórzana kamizelka z frędzlami i nerka z ćwiekami dodadzą stylizacji drapieżnego charakteru, a okulary przeciwsłoneczne stylowo uzupełnią ten modny zestaw.

Reklama

Pierwsze festiwale odbywały się w Stanach Zjednoczonych. Wróć więc do korzeni i stwórz stylizację w iście amerykańskim stylu! Zestaw kolorowe body w gwiazdy ze sklepu internetowego Pandzior.pl z dżinsowymi szortami oraz klasycznymi kowbojkami. Zadbaj o wyraziste dodatki. Czarny plecak z frędzlami, skórzany pasek i czerwone okulary z czaszkami dopełnią ten festiwalowy look!

W rockowym stylu / Media

Z nostalgią wspominasz lata 90.? Świetnie! Ten zestaw jest dla Ciebie. Czarne body w białe nadruki w połączeniu z szortami z wysokim stanem, sandałami, okrągłymi okularami i skórzaną bransoletką stworzy genialną stylizację nawiązującą nieco do tej minionej dekady. Jeszcze tylko torebka na ramię i voilà!

W rockowym stylu / Media