Emmanuelle Alt (na głównym zdjęciu), redaktor naczelna francuskiego Vogue’a, zdaniem Carli Bruni jest uosobieniem tego, co czują Francuzki, które są już zmęczone niepotrzebnym wyrafinowaniem i tęsknią za prostotą. Jej znakiem firmowym są rurki, koszule oraz marynarki, dzięki którym za każdym razem uzyskuje elegancki look z nutą nonszalancji. Zainspirowane jej stylem stworzyłyśmy więc własną propozycję letniej stylizacji z białą marynarką ze sklepu Laredoute.pl w roli głównej. Co Wy na to?

Reklama

Franca Sozzani, redaktor naczelna "Vogue" Italia, twardo stąpa po ziemi. Nie zależy jej na sławie i gardzi ludźmi, którzy stylizują się tak, aby zostać zauważonymi. Pewnie dlatego hołduje prostocie i jak widać, nie goni za trendami. Jej stylizacje są do bólu proste. Ta, która przykuła naszą uwagę, składa się z czarnej sukienki zestawionej z sandałkami w kolorze nude, zieloną kopertówką, a także złotą bransoletką z czerwonymi akcentami. Love it!

Stylowe naczelne "Vogue'a" / Media

Yolanda Sacristan, redaktor naczelna hiszpańskiego "Vogue’a", również lubi proste rozwiązania. Biała koszulka w duecie z czarną spódnicą jest zawsze na TAK, zwłaszcza wtedy, gdy ten minimalistyczny look uzupełnimy marynarką, efektowną kopertówką oraz sandałkami. Idealnym dodatkiem w nieco chłodniejsze dni będzie też stylowa apaszka. Jak Wam się podoba stylizacja inspirowana Yolandą?

Stylowe naczelne "Vogue'a" / Media

>>> ZOBACZ RÓWNIEŻ!