Czerwiec to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku - duża dawka słońca, przeplatana deszczem, otaczająca nas zieleń i natura rozbudzona do życia wyzwalają nowe pokłady energii i pomysłów. W głowie rozkwita myśl o zbliżających się wakacjach, a w szafie królują letnie ubrania i dodatki w wersji 'cosmic'. W tym sezonie modne garderoby z honorami przyjmują lśniące, metaliczne tkaniny oraz błyszczące akcesoria, które z powodzeniem łączą się z kolorową bazą. Prym wiedzie opalizujące złoto oraz chłodne srebro – ten szlachetny duet jest w stanie zamienić każdą stylizację w nowoczesną, zwracającą uwagę kreację.

Złoto doczekało się zaszczytnego miejsca na ubraniach. Występując w postaci cekinów, haftów czy całej tkaniny nadaje blasku spódnicom, topom oraz modnym kombinezonom. Jak zawsze towarzyszy też akcesoriom i biżuterii. Trudno wyobrazić sobie coś bardziej szykownego niż złoty, klasyczny zegarek, delikatne kolczyki i sandałki na obcasie. Na równi ze złotem w stylizacjach pojawia się srebro. Jego chłodna elegancja i lśniące drobinki dodają strojom klasy i nowoczesnego looku. Srebro dominuje w dodatkach, jednak pełnię jego blasku można dostrzec np. na topie pokrytym imitacją łusek. Metale świetnie współgrają nie tylko z kolorami, ale również kamieniami. W sezonie pojawiają się prawie wszędzie, a ich moc tkwi w pozornej skromności. Minimalistyczne, przezroczyste kamyki są ozdobą klapek i sandałków, kopertówek oraz bielizny, która z łatwością mogłaby uchodzić za piękny kostium kąpielowy.

Tego lata rzucać się w oczy, świecić, błyszczeć i ma się wszystko. Nowatorskie rozwiązania stylizacyjne odrzucają minimalistyczną klasykę i podstarzały vintage. To metaliczny połysk
w futurystycznym, wręcz kosmicznym wydaniu króluje w modzie, a jego znakomitymi atrybutami są złoto i srebro – duet nieśmiertelny!