Strój biurowy nie musi być nudny. Szykując się do pracy postaw na kobiecość i do koszuli w kolorze pudrowego różu dobierz proste, popielate spodnie. Uzupełnij ten look stylowymi dodatkami: klasyczną torbą, która pomieści cały kobiecy świat, delikatnymi sandałkami w kolorze nude, a także oryginalnym naszyjnikiem. Na koniec spryskaj się subtelnymi perfumami, oczy podkreśl tuszem do rzęs a paznokcie lakierem w stonowanym kolorze. Voilà! Możesz ruszać do biura!

Reklama

Wprowadź do swojego codziennego stroju odrobinę nonszalancji dzięki klasycznej, białej i koszuli (nie zapinaj jej pod szyją!) zestawionej z luźnymi, lejącymi spodniami. Idealnym dopełnieniem tej stylizacji będą delikatny wisiorek i minimalistyczne sandały, które podkreślą elegancki i profesjonalny charakter tego stroju, zaś swoistą kropką nad „i” – mocny akcent kolorystyczny w postaci pomarańczowej kopertówki. Efekt ‘WOW’ gwarantowany!

... wystarczy tylko wprowadzić do niego odrobinę nonszalancji / Media

Żeby podczas spotkań biznesowych prezentować się profesjonalnie, nie trzeba zakładać biało-czarnych zestawów. Równie dobrze poradzą sobie beżowa koszula z rękawkami ¾ w połączeniu z dopasowaną, ołówkową spódnicą i klasycznymi szpilkami. Charakteru tej stylizacji dodadzą stylowe dodatki takie jak czarna, skórzana torba czy złoty zegarek oraz usta podkreślone czerwoną pomadką. Tak ubrana wygrasz każde negocjacje!

W pracy też można czuć się komfortowo i wyglądać modnie / Media

Kompletując strój do pracy, postaw na minimalizm, biel, czerń, subtelne, pastelowe kolory oraz oczywiście koszulę. W końcu klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Koszula świetnie sprawdzi się jako baza biznesowej stylizacji. Możesz zestawiać ją ze spodniami lub spódnicami, dzięki odpowiednim dodatkom, za każdym razem zyskując nowy look. Biała, beżowa czy różowa? Która z nich podoba się Wam najbardziej?