Tanesha Awasthi, autorka bloga girlwithcurves.com, słynie z doskonałego wyczucia stylu. Żadne trendy nie są jej straszne, nawet pogrubiające nogi spodnie ozdobione kwiatowymi printami. Umiejętnie zestawione z modną w tym sezonie kobaltową koszulą, zielonym żakietem oraz sandałkami stworzyły godny uwagi look, którym warto się zainspirować! Idealnym uzupełnieniem tej stylizacji będzie oczywiście ozdobiony zmysłową koronką komplet marki Axami.

Reklama

Gabi Fresh, autorka bloga gabifresh.com, uwielbia intensywne kolory, intrygujące wzory i niebanalne zestawienia. Wiecznie uśmiechnięta i pewna siebie, bawi się modą, zarażając wszystkich pozytywną energią. Gabi jest niekwestionowaną gwiazdą wśród blogerek o nieco pełniejszych kształtach. Podpatrując jej styl można stworzyć wiele ciekawych outfitów. Kompletując je, warto zwrócić uwagę na bieliznę – figi nie powinny odciskać się pod ubraniem, stanik zaś powinien nie tylko unieść piersi, ale też dobrze je podtrzymać. Jest to niezmiernie ważne przy obfitym biuście. Doskonałym uzupełnieniem stylizacji inspirowanych Gabi będą więc świetnie nadające się do tego zadania zmysłowe komplety marki Axami, dostępne także w większych rozmiarach.

Blogerki inspirują / Materiały Prasowe

Nadia Aboulhosn, autorka bloga nadiaaboulhosn.com, podobnie jak Gabi i Tanesha wypowiada wojnę kanonom piękna bezwzględnie narzucanym przez świat mody. Zamiast ukrywać się pod bezkształtnymi workami, stawia na krótkie topy, gorsety, obcisłe sukienki czy spodnie, nie martwiąc się o to, że jej nogi są tu i ówdzie większe od nóg przeciętnej kobiety. Co chwilę zaskakuje i inspiruje.

Blogerki inspirują / Materiały Prasowe

Tanesha, Gabi i Nadia są dumne z tego jak wyglądają, lubią eksperymentować z modą i nie boją się odważnych stylizacji. Warto brać z nich przykład! A tworząc stylizacje, pamiętać o tym, że połową sukcesu dobrego wyglądu jest dobrze dobrana bielizna. Wysokie figi, które zatuszują drobne niedoskonałości figury oraz stanik, który doskonale podtrzyma i wymodeluje duży biust.