Victoria Beckham na tytuł ikony stylu pracowała od lat. Z biegiem czasu okazała się zdecydowanie lepszą projektantką niż piosenkarką, zyskując uznanie w branży modowej, a także miejsce w alei sław magazynu "Vogue". W jej kreacjach chodzą gwiazdy Hollywood, ale sama Victoria jest swoją najlepszą ambasadorką. Brytyjska elegancja, ołówkowe spódnice, dopasowane bluzki, klasycznie skrojone sukienki, wąskie spodnie i szpilki od Louboutina, to znak rozpoznawczy kreatorki.

Kolekcje Victorii pokazywane podczas najbardziej prestiżowych imprez branżowych pokazują, że projektantka ma smykałkę do mody, a najnowszy ranking internetowy TVBet.co.uk dowodzi, że jest to cecha rodzinna. Beckhamowie zostali uznani za najlepiej ubraną rodziną świata także za sprawą syna gwiazdorskiej pary, Romeo. Dziesięciolatek, który sam starannie dobiera swoją garderobę, a garnitur i melonik to jego ulubiony zestaw, pojawi się w katalogu kolekcji wiosenno-letniej domu mody Burberry. Pierwsze kroki w świecie mody stawiał jednak już w wieku 8 lat, projektując okulary przeciwsłoneczne dla dzieci marki RB.

Ikoną dziecięcej mody praktycznie od dnia narodzin jest również najmłodsza córka byłej Spicetki i gwiazdora futbolu. Pod koniec 2011 roku Harper jeszcze jako niemowlę została uznana za jedną z najlepiej wystylizowanych kobiet świata. Ubierana przez matkę w rajstopki od Chloe i ubranka najznakomitszych marek otrzymała także tytuł najlepiej ubranego dziecka w Wielkiej Brytanii. Mała Harper ma nawet swojego modowego bloga.

- Już ponad dekadę wizerunek rodziny Beckhamów, mimo paru małych wpadek, jest praktycznie nieskazitelny. Romeo stawia swoje pierwsze kroki w modelingu. Myślę, że to tylko kwestia czasu, kiedy na wybiegu będzie świecić także Harper - powiedział rzecznik portalu TVBet.co.uk, który przeprowadził badanie.

Pozostali synowie Beckhamów, Brooklyn i Cruz to natomiast małe kopie Davida - przystojni, świetnie ubrani i zafascynowani sportem. Wszyscy razem tworzą niezwykle modowy i zgrany zespół, który odebrał tytuł najbardziej gustownie ubranego rodu m.in. siostrom Kardashian (miejsce 2.) oraz rodzinie Angeliny Jolie i Brada Pitta (miejsce 3).