Na co dzień decydując się na szpilki, nie zawsze możemy pozwolić sobie na ekstrawagancję. Zwykle kobiety wybierają proste klasyczne modele. Tę klasykę można odczarować za pomocą subtelnego detalu umieszczonego na podeszwie, które zaproponowano w kolekcji butów Femme Fatale stworzonej przez Ne Comme Ca by Granda Shoes.

Reklama

- Ne Comme Ca od początku swojego istnienia namawia kobiety do demonstrowania swojej osobowości i pragnień. W ubraniach robimy to poprzez połączenie klasyki z oryginalnymi, a nawet drapieżnymi dodatkami i wykończeniami. Uwielbiam taki obraz: nienagannie ubrana kobieta, elegancka i klasyczna, ale detale zdradzają, z kim ma się do czynienia - mówi Sebastian Szrajber projektant marki Ne Comme Ca. Znalazł się także sposób na zaakcentowanie kobiecości poprzez buty. Wspólnie z Granda Shoes marka stworzyła kolekcję szpilek Femme Fatale.

Kolekcja, która jest efektem pracy dwóch młodych polskich marek to klasyczne szpilki z intrygującymi grafikami na podeszwach. Seksowne gorsety, czerwone usta, dym z papierosów - to ilustracje dla kobiet świadomych, pewnych siebie, niebojących się eksponowania swojej seksualności.

- My, kobiety, kochamy mieć na sobie coś, co nas wyróżni, podkreśli naszą osobowość i niezależność. Nawet jeśli tego nie widać na pierwszy rzut oka, sama świadomość dodaje pewności siebie - dodaje Karolina Wójcicka z Granda Shoes.

Femme Fatale Ne Comme Ca by Granda to kolekcja 9 grafik: Body Body - gorsety i Who's That Lipstick - zmysłowe usta. Ilustracje można dobrać do czterech modeli szpilek. Można je zamówić bezpośrednio we wrocławskim butiku Ne Comme Ca lub w sklepie internetowym na Grandashoes.pl.