Przygotowania do pokazu idą już pełną parą. Show odbędzie się w Nowym Jorku 4 grudnia i będzie transmitowane przez telewizję CBS.

Reklama

Rihanna powinno zależeć na udziale w cieszącym się ogromnym zainteresowaniem show, bo prawdopodobnie już w listopadzie odbędzie się premiera jej najnowszego albumu "7 Wonders". Na pokazie mody miałaby wykonać dwa utwory, w tym najnowszy singiel "Diamonds".

Innej gwieździe pokazu Victoria's Secret, Brunonowi Marsowi, będzie zależało na wypromowaniu swojego najnowszego krążka "Unorthodox Jukebox", który trafi do sklepów na początku grudnia. Z kolei Justin Bieber występ na pokazie połączy koncertem w Nowym Jorku, który jest częścią jego amerykańskiej trasy.

W ubiegłym roku swoim wokalem na pokazie popisywali się Kanye West i Jay-Z. Choć organizatorzy zapraszają zawsze topowych muzyków, nie są oni jedynymi gwiazdami podczas imprez Victoria's Secret. Największy zachwyt budzą prezentujące zmysłową bieliznę topmodelki. Swoją urodzą zachwycają m.in. Adriana Lima, Miranda Kerr i Doutzen Kroes.