Lśniące materiały, cekiny, brokatowe tkaniny i pełne połysku skóry. Tym razem nie jest to propozycja na sylwestrową noc, ale doskonały pomysł na codzienną, miejską stylizację. Jesienny błysk nie musi iść w parze z wieczorową czernią i burgundem. Świetnie prezentuje się również w wydaniu pastelowym. Wystarczy jeden lśniący dodatek, lakierowana torba lub bluzka pokryta lustrzanymi łuskami, aby rozświetlić wizerunek i nie popaść w jesienną melancholię.

Reklama

Jak co roku, do łask powraca czerń. Nieskończone warianty nieśmiertelnego koloru w łatwy sposób można przemycić do każdego trendu. Tej jesieni czerń rządzi w militarnych zestawieniach. W połączeniu z ciemną zielenią i złotem tworzy obowiązkowy w tym sezonie uniform. Ozdobne guziki, pagony, szerokie ramiona i proste kroje inspirowane są wojskowymi mundurami. Klasyczne, ale pełne elegancji i szyku płaszcze oraz kurtki będą królowały na polskich ulicach przykrytych kolorowymi liśćmi.

Lśniące materiały wciąż są modne / Media

Aby nieco ożywić ciemności jesieni, warto przyjrzeć się kobaltowi. Ten wyjątkowo charakterystyczny i piękny kolor jest idealną alternatywą dla pasteli oraz czerni i szarości. Widoczny, ale nie jaskrawy, może stanowić podstawę całej stylizacji lub jej dodatek. W parze z czernią lub bielą może być stworzyć perfekcyjną stylizację zarówno na popołudniowy spacer, jak i nocne szaleństwa w klubie.

Warto przyjrzeć się kobaltowi / Media

Przed nami miesiące chłodnych dni, dlatego nie obejdziemy się bez ciepłych swetrów i płaszczy. Na szczęście dla nas pulowery, tweedowe marynarki i ogromne płaszcze znowu są u szczytu popularności. Ochronią nas przed zimnem nie tylko dzięki grzejącej wełnie, ale również rozmiarowi. Długie szale, wielkie swetry i peleryny – trend oversize powraca. Teraz ubranie się „na cebulkę” nie będzie stanowić problemu, a masywna, widoczna biżuteria dodatkowo podkręci casualowy styl oversizowych stylizacji.

Ubrania w rozmiarze oversize / Media

Ciepło, błyszcząco, elegancko lub awangardowo. Tej jesieni każdy może wybrać coś dla siebie, dzięki czemu nadchodzący sezon będzie pełen kolorów i modowych niespodzianek.