Wraz z końcem lata jasne spodnie nie muszą lądować na samym dnie szafy. Jednak Michael Kors, ulubiony projektant gwiazd m.in. Gwyneth Paltrow, Charlize Theron i Jennifer Lopez, uważa, że białe dżinsy są ponadczasowe i wyglądają świetnie o każdej porze roku.

Zdaniem projektanta każda kobieta powinna mieć przynajmniej jedną parę. Białe dżinsy dają wiele możliwości modowych i kolorystycznych kombinacji. Są również odpowiednie na każdą okazję. W zależności od połączenia, można je nosić, na co dzień, do pracy, a nawet podczas bardziej oficjalnych spotkań.

- Białe dżinsy nadają się także na zimę. Kobieta może założyć do nich ciężki kaszmirowy sweter i wyglądać jakby dopiero wróciła z tygodniowego urlopu na wyspach - radzi Kors. - Najlepszą rzeczą na świecie jest wyglądać tak, jakbyśmy nie spędzili zbyt wiele czasu przed lustrem. Chodzi o to by wyglądać świeżo, jak po powrocie z wakacji nawet, jeśli ich nie mieliśmy i sprawić wrażenie, że wyglądamy świetnie mimochodem - dodaje.

Zdaniem projektanta każda kobieta powinna zainwestować również w "małą czerwoną". - W naszych kolekcjach zawsze pojawia się coś czerwonego. Mężczyźni kochają kobiety w czerwieni - namawia panie Kors do nieco odważniejszych wyborów.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA!