Dla wszystkich miłośników intensywnych ferii kolorów przemycanych w stylizacjach mamy świetną wiadomość - od kilku tygodni lato zagościło z nami na dobre i zabawa barwami jest jak najbardziej mile widziana. Nadszedł czas, żeby ulice zamieniły się w wielobarwne korowody i zaczęły tętnić kolorami.

Reklama

Polskie i zagraniczne marki znacznie nam ułatwiły "grę w kolory", projektując kolekcje kipiące tęczą przepięknych tonacji. Począwszy od cukierkowych szortów, przez topy w odcieniach fluo, aż po dodatki takie jak szale czy biżuteria, które dodatkowo podkreślają wakacyjny klimat. Zestawiajmy je dowolnie - im więcej barw tym lepiej! W promieniach letniego słońca nic nie jest przesadą.

Najmodniejsze barwy lata 2012 / Materiały Prasowe

Tym, które do kolorowego szaleństwa podchodzą z dystansem, proponujemy łączenie intensywnych kolorystycznie elementów z wiecznie modnym denimem. Dać się ponieść fantazji możesz przy wyborze dodatków, niech wspólnie stworzą przepiękną tęczę!

Najmodniejsze barwy lata 2012 / Materiały Prasowe

Cieszmy się soczystością lata na co dzień. Niech nasze stylizacje będą odzwierciedleniem słonecznych dni i nadmorskich eskapad.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA!