- To, co przyciąga mnie do Diora, to idea bycia częścią podziwianej przez wszystkich, zachwycającej linii. Wzory Diora są bardzo klasyczne i stałe. Widzisz suknię i od razu wiesz, że to Dior - są tak eleganckie i naprawdę piękne - mówiła Kunis za kulisami sesji zdjęciowej w Nowym Jorku.

Reklama

Zdjęcia do kampanii reklamowej kolekcji torebek Diora jesień/zima 2012/2013 wykonał ceniony fotograf, Mario Sorrenti.

- Mario to jeden z najlepszych fotografów, z którymi kiedykolwiek miałam możliwość pracować. Praca z nim jest tak naturalna, to wspaniałe chwile. Jest niesamowitym fotografem - zachwalała Kunis współpracę z autorem fotografii do zeszłorocznego kalendarza Pirelli.

Aktorka została twarzą domu mody Dior przy okazji kampanii wiosennej kolekcji torebek marki. To była pierwsza tak stylowa rola w jej dorobku, bo jak sama twierdzi, "w świecie mody jest debiutantką i dopiero się wszystkiego uczy".

Mila Kunis w reklamie torebek Miss Dior zastąpiła inną piękną aktorkę - Marion Cotillard. Delphine Arnault, zasiadająca w zarządzie Diora od razu zapowiadała, że romans Diora z Kunis nie będzie chwilowy, ale ma przerodzić się w "dłuższą współpracę".