Już w latach 60. dziewczyny wskoczyły na deski, ale dopiero teraz żeńska jazda na longboardach postrzegana jest jako superkobiecy i fajny sposób spędzania czasu. Kobiety udowadniają, że jeżdżą tak dobrze jak faceci, a do tego lansują modę na sportowe i seksowne ciuchy. Pewne siebie, swobodne i pełne wdzięku dziewczyny na longboardach prezentują charakterystyczny styl, łączący miejski luz, kobiece dodatki i elementy street’owe. Ich stylizacje mogą być świetną inspiracją na gorące letnie dni, które chcemy spędzić aktywnie na świeżym powietrzu.

Reklama

Dżinsowe szorty i luźne T-shirty to podstawa longboardowej mody, która nie może krępować ruchów. Wygodne tenisówki, trampki lub sandały i czapka baseballówka muszą pojawić się w każdej sportowej stylizacji. Znakiem rozpoznawczym longboardzistek są nadgarstki oplecione różnokolorowymi bransoletkami i sznureczkami. Na dłuższą jazdę przydaje się także duża torba, do której zmieszczą się wszystkie niezbędne drobiazgi. Nie wolno zapomnieć o okularach przeciwsłonecznych i stroju kąpielowym, który w upalne dni może zastąpić bieliznę. Taki zestaw to nie tylko wygodny i modny strój na longboard, ale także przerwę na kawę lub zasłużony odpoczynek na rozgrzanej plaży lub w parku.

Sportowy styl też ma swoje prawa! / Media

Co czyni dziewczyny na deskach atrakcyjnymi dla męskich oczu? Poza zgrabnymi sylwetkami, odsłoniętymi nogami i świetnymi ubraniami są to z pewnością rozwiane włosy. Spryskane solą morską zachowają swój świeży i naturalny wygląd przez cały dzień. Aby w każdej chwili móc nadać im pożądany look wystarczy wrzucić do torby minikosmetyk i bez obaw cieszyć się jazdą!

Sportowy styl też ma swoje prawa! / Media

Dziewczyny na longboardach to synonim siły, energii, radości życia, wolności i braku ograniczeń. Takie również powinny być letnie stylizacje. Wystarczy zastosować kilka modowych trików i wzorem wysportowanych dziewczyn korzystać z życia!