Monica Bellucci pakując wakacyjną walizkę, kieruje się głównie praktycznością poszczególnych elementów garderoby.

Reklama

- W walizce nie może zabraknąć miejsca dla długiej, prostej sukienki. Jeśli dodamy do niej ciekawą biżuterię, stanowi idealny strój na wieczorne wyjście. W ciągu dnia mogę ją nałożyć na spacer z dziećmi czy plażę - przekonuje aktorka.

Gwiazda nie ukrywa, że jest wielką fanką biżuterii, która stanowi idealny wakacyjny dodatek. Zaznacza jednak, że poza oryginalnością błyskotek, muszą być one dobrej jakości.

- Duże kolczyki to niezbędny element w mojej walizce. Nie zajmują dużo miejsca, a potrafią ożywić całą stylizację - wyjaśnia.

Do walizki gwiazda zawsze dorzuca koronkowy top, który nawet jeansom nadaje szyku, a połączony z prostą, koronkową spódnicą tworzy elegancką, wieczorową stylizację. Wakacje to również czas, kiedy Monica Bellucci przechadza się po ulicach w długiej, cygańskiej sukience.

- Kolejny element to szpilki. Wakacje to czas, kiedy w walizce powinny znaleźć się jedynie wygodne klapki i sandały, ale na wszelki wypadek dorzucam jeszcze parę szpilek. Nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy się przydadzą - przyznaje Bellucci.

Do całego zestawu gwiazda dodaje również cztery komplety bikini, kapelusz, ciemne okulary i dużą plażową torbę. Do tego książka i płyta Sade, którą aktorka ma zawsze przy sobie.

- Jej muzyka jest niezastąpiona, nic mnie tak nie relaksuje, jak jej utwory - dodaje.