Kilka dni temu Marta Grycan pojawiła się wraz z córką Wiktorią na pokazie najnowszej kolekcji duetu Paprocki i Brzozowski.

Reklama

Obie panie nie przepuszczają ostatnio żadnego modowego wydarzenia. One uwielbiają znać najnowsze trendy i muszą wiedzieć co „w modzie piszczy”. Dlaczego? Marta Grycan już planuje nowy biznes, chce ubierać Polki i mieć własną odzieżową linię. Zaś Wiktoria od jakiegoś czasu zapowiada, że zostanie modelką. Dziewczyna już wkrótce chce spróbować swych sił na pokazach dla puszystych.

Choć przyjęte jest, że gwiazdy na pokazy przychodzą w kreacjach ich autorów, i Marta i Wiktoria przyszły w strojach własnego projektu.

– Tak, to są projekty mojego autorstwa – pochwaliła się nam Marta Grycan, prezentując oryginalne suknie. Czarna kreacja z pełzającym po ziemi trenem i białym wykończeniem, prezentowała się wspaniale. Oczywiście pani Marta nie byłaby sobą, gdyby nie odsłoniła nieco ciała. Tym razem padło na ramiona. Jej córka Wiktoria z dumą prezentowała brązowy gorset zapinany metalowymi klamrami.

– Oczywiście marzę o własnym pokazie mody – wyznała nam Grycan. Zapytana, czy wydarzy się to jeszcze w tym roku, odpowiada tajemniczo. – Naprawdę nie wiem. Na razie nie chcę zapeszać...

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: "Detektywi" i "W-11". Dlaczego to kręci ludzi?