Toni Garrn można było już podziwiać na wybiegu Victoria's Secret w listopadzie. Słynną bieliznę prezentowała wówczas także jedna z jej najlepszych koleżanek, Karlie Kloss. W tym roku Toni Garrn spotka wyjątkowe wyróżnienie - podczas pokazu zaprezentuje nie tylko luksusową bieliznę, ale także ogromne skrzydła - znak charakterystyczny ambasadorek Victoria's Secret. Na wieść o tym, że będą nosić skrzydła, wiele modelek wybucha płaczem. Oczywiście są to łzy szczęścia.

Reklama

Toni Garrn została odkryta w wieku 14 lat, w Niemczech podczas festiwalu ulicznego. Jej największym sukcesem był do tej pory kontrakt na wyłączność z marką Calvin Klein oraz kampanie reklamowe dla Calvin Klein Collection, Jill Stuart i Prady. Pojawiła się także na okładkach "Vogue'a".

Modelka prezentuje się znakomicie / PAP/EPA

Co dla młodej modelki oznacza bycie Aniołkiem Victoria'a Secret? Poza lukratywnym kontaktem, także rozpoznawalność na całym świecie i uczestniczenie w eventach promujących nowe produkty Victoria's Secret ramię w ramię z tak znanymi modelkami jak Miranda Kerr, Candice Swanepoel i Alessandra Ambrosio.

Być może obok Toni Garrn zobaczymy w roli Aniołka także polską modelkę Magdalenę Frąckowiak, która już od jakiegoś czasu współpracuje z Victoria's Secret, a efektem jest m.in. bardzo udana kampania strojów kąpielowych. Pytana przez dziennikarzy, czy potwierdza informację o stałej współpracy z Victoria's Secret Frąckowiak odpowiada jedynie tajemniczym: "It's a secret". Pozostaje więc poczekać na oficjalne stanowisko marki. Warszawianki czekają też na pierwszy w Polsce butik z bielizną Victoria's Secret, którego otwarcie ma nastąpić nie wcześniej niż w maju.

- Będą to najnowsze kolekcje. Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem Victoria's Secret, więc ilekroć nowa kolekcja pojawi się w Nowym Jorku, trafi również do Warszawy - potwierdziła PAP Life Ilona Gryszko-Redo, z Alshaya Poland, przedstawiciela marki.

ZOBACZ ZDJĘCIA!