To nic, że pogoda nas nie rozpieszcza – zaczaruj ją uśmiechem, kolorowymi dodatkami i pozytywną energią!

Reklama

Z bukietem tulipanów w ręku i sukienką pokrytą kwiatami uwierz we własne piękno i odkryj przed światem swoją kobiecość. Aby zrównoważyć romantyczny rys załóż ulubioną, skórzaną kurtkę – sprawdzi się zarówno w duecie z sukienką, jak i wzorzystymi spodniami czy wysmuklającymi legginsami.

Media

Daj się zauważyć, zakładając stylowy kapelusz lub błękitne buty. Stylizację dopełnią modne, sezonowe dodatki. Okulary Carrera skutecznie ochronią oczy przed słońcem i dodadzą nuty tajemniczości. Barwne, neonowe torebki ożywią strój i pomieszczą wszystkie niezbędne drobiazgi. Do tego oryginalna biżuteria, która najlepiej odda twój indywidualny styl i osobowość.

Media
Reklama

Aby w tym dniu czuć się naprawdę wyjątkowo i seksownie, nie można zapomnieć o kwintesencji stroju – bieliźnie. Piękny komplet z najnowszej kolekcji Intimissimi, łączący nowoczesny krój z kobiecymi koronkami to idealny wybór. Do tego buty na koturnach lub wysokich obcasach i – z głową w chmurach, ale mocno stąpając po ziemi – zawojujesz świat w Dzień Kobiet.