Markafoni jest liderem wśród polskich klubów zakupowych z branży fashion & lifestyle. Udostępnia limitowane czasowo promocje ubrań, obuwia, perfum, kosmetyków i akcesoriów uznanych światowych marek, m.in.: Diesel, Desigual, Tommy Hilfiger, Pepe Jeans, D&G, Versace, Levis. Teraz oferta klubu została rozszerzona o ciągłą sprzedaż. Strategia Markafoni zakłada sukcesywne otwieranie Brand Shops dedykowanych cenionym markom. Ta forma sprzedaży zapewni klientom stały dostęp do najnowszych kolekcji, również tych niedostępnych w naszym kraju.

Reklama

- Zdecydowaliśmy się na otwarcie Brand Shops z uwagi na liczne sugestie naszych klubowiczów, które dotyczyły głównie krótkiego czasu trwania kampanii promocyjnych oraz dostępu do ograniczonej ilości produktów. To także szansa dla osób, które z różnych powodów, np. intensywnego trybu pracy, nie zawsze zdążą skorzystać z oferty naszego klubu na czas - powiedziała Ewa Szulc, kierownik marketingu Markafoni Polska.

Media

Do tej pory oferta klubu była dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Teraz żeby się z nią zapoznać, wystarczy mieć konto w Allegro. Każdy Allegrowicz, nim zdecyduje się na rejestrację w Markafoni, może użyć swojego loginu, żeby przeglądać ofertę.