Oferta obejmuje szeroką gamę ubrań damskich, od spódnic i sukienek, poprzez bluzki, swetry, spodnie i ubrania wierzchnie, a także akcesoria i buty stworzone przy współpracy z Loft37.

Reklama

To młoda marka, która już dziś cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i w szybkim tempie zdobywa polski rynek. Łączy funkcjonalność z wygodą i stylem, które szczególnie przypadły do gustu rodzimym celebrytkom. To właśnie w Bohoboco ubierają się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Kinga Rusin, Małgorzata Socha, Urszula Dudziak, Anna Samusionek, Dorota Wellman, Agnieszka Szulim, Paulina Sykut, Edyta Olszówka, Olga Frycz, Dorota Deląg, Kasia Glinka, czy zespół Sistars - mówi Szymon Bujalski Dyrektor Zarządzający Markafoni Polska.

Bohoboco tworzy warszawski duet projektantów Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, którzy stawiają na jakość i klasę ponadczasowych projektów przepełnionych elegancją. Niejednokrotnie zamknięte w nowoczesnej formie, przykuwają wzrok i podkreślają kobiece kształty. Do swych prac używają naturalnych jedwabiów, lekkich muślinów, delikatnej bawełny i dzianiny, które łączą z wyselekcjonowanymi kolorami. Ich ubrania tworzą kosmopolityczną mieszankę stylów najważniejszych stolic mody.