Wielka wojna dwóch stylistek. Okazuje się, że Karolina Malinowska ma dość Joanny Horodyńskiej i nie będzie z nią dalej współpracować. Panie pokłóciły się o to, która z nich jest ważniejsza w programie Polsat Cafe "Gwiazdy na dywaniku" – donosi „Fakt”

Reklama

– Obie chciały mieć więcej czasu antenowego dla siebie i prześcigały się w ocenach strojów gwiazd, do tego każda starała się, aby ostatnie zdanie należało tylko do niej – zdradza informator „Faktu”.

Teraz Malinowska stwierdziła, że duet z Horodyńską przynosi jej dużo niepotrzebnego rozgłosu. Joanna znana jest ze swoich ciętych komentarzy na temat strojów gwiazd, za które potem obrywała Karolina. Z tego powodu żona Oliviera Janiaka zrezygnowała z prowadzenia wspólnej rubryki modowej z Horodyńską w jednym z magazynów. – Definitywnie zakończyłam współpracę z Joanną Horodyńską, proszę nie łączyć nas jako duet ani zawodowo, ani prywatnie – napisała Karolina w swoim oświadczeniu.

Zmiany w popularnym programie „Gwiazdy na dywaniku”, którego druga odsłona ma pojawić się wiosną, są więc nieuniknione. Na razie prowadzone są rozmowy z obiema paniami.

>>> Czytaj także: Fraszyńska z córką na nartach. ZDJĘCIA