1. Gosia Baczyńska

Jak wyglądać seksownie i oryginalnie? Wystarczy włożyć kreację od Gosi Baczyńskiej. Gdy Maja Ostaszewska pojawiła się w czarnej pociętej sukni Baczyńskiej w Gdyni, nikt nie miał wątpliwości, że to najpiękniejsza kreacja festiwalu filmowego. Za takie krawieckie cuda trzeba jednak słono zapłacić. Koszt takiej sukni to ok. 10 tysięcy złotych. Miejsce 1.

Reklama

2. Dawid Woliński
Dawid uwielbia odsłaniać kobiece ciało. Jego specjalnością są rozcięcia i długość mini. Bo jego sławne klientki, takie jak Małgorzata Kożuchowska czy Dita von Teese uwielbiają się chwalić perfekcyjnym ciałem. Ale nawet za króciutką kreację od Dawida trzeba zapłacić ok. 3 tys. Miejsce 2.


3. Joanna Przetakiewicz
Prostota, wygoda i elegancja na co dzień i od święta. Gdy Joanna Przetakiewicz tworzyła markę La Mania tłumaczyła, że chce by kobieta czuła się luksusowo w każdej sytuacji. I faktycznie gwiazdy takie jak Małgorzata Socha czy Marta Żmuda-Trzebiatowska wybierają jej kreacje na wszystkie możliwe okazje. Ale nawet za prostą biurową sukienkę La Manii trzeba zapłacić co najmniej półtora tysiąca złotych. Miejsce 3.


4. Maciej Zień
Falbany, pióra, lejące kroje, a ostatnio również ćwieki i skóry to znaki rozpoznawcze stylu Macieja Zienia. Grażyna Torbicka i Natasza Urbańska uwielbiają pokazywać się w jego kreacjach na czerwonym dywanie. Koszt długiej sukni od Zienia to ok. 7 tysięcy złotych. Miejsce 4.


5. Łukasz Jemioł
Frędzle, rozporki, a czasem nawet elementy zbroi. Łukasz Jemioł bardzo się stara, by jego krawieckie dzieła były niepowtarzalne i zadziwiały niebanalnym stylem. Jego klientki m.in. Kinga Rusin i Hanna Lis uwielbiają błyszczeć w tłumie. By jednak pozwolić sobie na tak spektakularne modowe szaleństwo, trzeba mieć do dyspozycji co najmniej 6 tysięcy złotych. Miejsce 5.

>>> Czytaj także: Steczkowska wylatuje z rodziną z Polski! ZDJĘCIA